Kocioł gazowy jednofunkcyjny Viwa 50 kW

Kocioł na gaz Warmhaus Kocioł gazowy jednofunkcyjny Viwa 50 kW

10 290 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Kocioł gazowy Enerwa o wysokiej sprawności 108%. Wykorzystuje mieszankę powietrza i gazu w najbardziej optymalny sposób. Możemy nagrzać 19 litrów wody już w jedną minutę. Wymiennik ciepła posiada podwójną pojemność oraz zapewnia komfort ciepłej wody. Po bokach i na przodzie kotła znajduje się specjalna pianka izolacyjna, która idealnie wyizolowuje termicznie oraz akustycznie. Możliwe jest połączenie w systemie kaskadowym do 6 urządzeń o łącznej mocy 210 kW. Posiada wbudowany mini separator powietrza i brudu, który zapobiega uszkodzeniu wymiennika. Połączenie koncentrycznej rury spalinowej oraz powietrznej jest hermetyczne

Kocioł zapewnia ciepło będąc jednocześnie ekonomiczny dzięki dużemu zakresowi mocy wynoszącym 1:8 Posiada 23 różne systemy zabezpieczeń w trosce o bezpieczeństwo użytkownika. Wyposażony jest w dwa wyświetlacze, które są łatwe w obsłudze. Kotły Enerwa Spełniają wymagania europejskiej dyrektywy ErP. Kocioł wykonany z najlepszych części zapewniających długotrwałość urządzenia.