HKS lazar

Kocioł na pelet HKS Lazar Interfire 11

Kondensacyjny kocioł pelletowy ze stali nierdzewnej z automatycznym czyszczeniem i sondą lambda.

22 140 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Kompaktowy kocioł Interfire 11 posiada szeroki zakres temperatury zasilania
od 20-80oC. Dzięki zastosowaniu sondy lambda oraz kondensacji urządzenie osiąga 104,4% sprawności! Kocioł posiada 5 klasę energetyczną oraz jest zgodny z dyrektywą Ekoprojekt 2020.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz elementów gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Zbiornik z peletem zabezpieczony jest specjalną śluzą, która chroni paliwo przed zapłonem. Kocioł posiada automatyczne czyszczenie palnika oraz wymiennika co odciąża użytkownika od częstego czyszczenia. Urządzenie zaopatrzone jest w system automatycznego odpopielania jak i kompresowania popiołu, dzięki temu popiół usuwamy raz na kilka miesięcy. 

Dzięki sądzie Lambda kocioł dostosowuje swoją pracę do aktualnych warunków otoczenia. Dodatkowo dzięki modułowi internetowemu mamy dostęp do parametrów pracy kotła będąc poza domem. 

hks_lazar_certyfikat_interfire_5_klasa.pdf
hks_lazar_certyfikat_interfire_5_klasa.pdf715.99 KB
hks_lazar_certyfikat_interfire_ecodesign.pdf
hks_lazar_certyfikat_interfire_ecodesign.pdf2.07 MB