lazar

Kocioł na pelet HKS Lazar Pellet Focus

Automatyczny kocioł na pelet z automatycznie czyszczonym palnikiem oraz zapalarką o sprawności 91,1%

12 546 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Kocioł Pellet Focus posiada 5 klasę energetyczną oraz znajduje się na niemieckiej liście BAFA. Wysoka sprawność urządzenia oraz kompaktowa konstrukcja sprawia, że pasuje do większości kotłowni.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz elementów gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Dodatkowy zbiornik z peletem możemy dowolnie ustawić z prawej bądź lewej strony kotła. Urządzenie posiada automatyczne czyszczenie palnika. Przed każdym rozpalenie oraz po wygaszeniu ruchomy ruszt wyczyści palnik co sprawia że spalanie jest dużo bardziej efektywne.

Dzięki sondzie Lambda kocioł dostosowuje swoją pracę do aktualnych warunków otoczenia. Dodatkowo dzięki modułowi internetowemu mamy dostęp do parametrów pracy kotła będąc poza domem. 

hks_lazar_instrukcja_obslugi_i_montazu.pdf
hks_lazar_instrukcja_obslugi_i_montazu.pdf4.2 MB
hks_lazar_certyfikat_pellet_focus_5_klasa.pdf
hks_lazar_certyfikat_pellet_focus_5_klasa.pdf2.41 MB