lazar 11/130

Kocioł na pelet HKS Lazar SmartFire 11/130

Automatyczny piec na pelety z automatycznie czyszczonym palnikiem oraz zapalarką o sprawności 91,2%

15 252 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Smart Fire jest bardzo kompaktowym kotłem dzięki czemu pasuje do większości kotłowni. Posiada 5 klasę energetyczną oraz spełnia wymagania Dyrektywy Ekoprojekt 2020 która określa restrykcyjne wymagania dla sezonowej emisji oraz sezonowej sprawności co ma odzwierciedlenie w realnym użytkowaniu kotła w ciągu całego sezonu grzewczego.

Urządzenie posiada automatyczne czyszczenie palnika. Przed każdym rozpalenie oraz po wygaszeniu ruchomy ruszt wyczyści palnik co sprawia że spalanie jest dużo bardziej efektywne. Dodatkowo możemy dobrać automatyczne odpopielanie, które dzięki dodatkowemu zbiornikowi gdzie popiół będzie kompresowany odsunie czyszczenie pojemnika o kilka miesięcy. 

Nowe energooszczędne podzespoły oraz wysokiej jakości materiały zapewnią długotrwałą i oszczędną eksploatację. Dzięki dodatkowemu modułowi internetowemu mamy dostęp do zdalnego sterowania parametrami kotła.

hks_lazar_certyfikat_smartfire_11_ecodesign.pdf
hks_lazar_certyfikat_smartfire_11_ecodesign.pdf1.87 MB
hks_lazar_certyfikat_smartfire_11_5_klasa.pdf
hks_lazar_certyfikat_smartfire_11_5_klasa.pdf953.31 KB