lazar 11/15

Kocioł na pelet HKS Lazar SmartFire Compact 11/15

Automatyczne i kompaktowe Piece na pellet o sprawności do 92%

14 268 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Kocioł SmartFire Compact 11/15 posiada 5 klasę energetyczną oraz znajduje się na niemieckiej liście BAFA. Wysoka sprawność urządzenia i kompaktowa konstrukcja sprawia, że pasuje do większości kotłowni oraz spełnia Dyrektyę Ekoprojekt 2020. 

Wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz elementów gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Zbiornik z peletem zabezpieczony jest specjalną śluzą, która chroni paliwo przed zapłonem. Urządzenie posiada automatyczne czyszczenie palnika oraz wymiennika co odciąża użytkownika od częstego czyszczenia. Urządzenie możemy zaopatrzyć w system automatycznego odpopielania jak i kompresowania popiołu, dzięki temu opróżnianie następuje dopiero po kilku miesiącach. 

Dzięki sądzie Lambda kocioł dostosowuje swoją pracę do aktualnych warunków otoczenia. Dodatkowo dzięki modułowi internetowemu mamy dostęp do parametrów pracy kotła będąc poza domem.