red compact

Kocioł na pelet RED Compact 15 Slim z pompą

Kompaktowy i ultra wąski kocioł C.O. na pelet idealny do małych i wąskich kotłowni.

16 154 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Compact Slim jest idealnym kotłem do małych i wąskich kotłowni o dużej sprawności 90.9% oraz posiada rozległy zakres modulowanej mocy nominalnej od 3,8 do 15 kW.  Wbudowany w urządzenie układ C.O pozwala na łatwe przyłączenie do istniejącej już instalacji, a jego kompaktowość pozwala na ustawienie kotła tylko 1 cm od ściany. Jego wąska konstrukcja która wynosi 28 cm szerokości pozwala na zmieszczenie go w naprawdę ciasnych pomieszczeniach.

Kocioł specjalizuje się nietypową budową  z pionowym układem rur grzewczych i wewnętrznym turbulatorem, co gwarantuje wysoką wydajność grzewczą oraz optymalną wymianę cieplną. Około 90% mocy wytworzonej przez kocioł przekazywana jest do wody gwarantując doskonałą wydajność dla tych, którzy wybierają grzejniki do ogrzewania domu. Kocioł posiada klasę energetyczną A+

Kocioł jest w pełni automatyczny, samodzielnie się rozpala i wygasza oraz utrzymuje odpowiednią dla domowników temperaturę. posiada funkcję AUTO-ECO która pomaga zaoszczędzić paliwo. Posiada duży pojemnik na popiół, który starcza na tydzień oraz specjalny system czyszczenia wymiennika, który jest szybki i efektywny.