Ekologiczne urządzenia grzewcze – o firmie

EKO2020 jest jedną z wiodących firm działających na rynku handlowo-usługowym w branży grzewczej.
Naszym celem jest oferowanie klientom skutecznych i komfortowych systemów grzewczych z asortymentu polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybucja i instalowanie urządzeń najnowszej generacji.

Preferujemy wyłącznie ekologiczne rozwiązania technologiczne, dlatego oferowane przez nas urządzenia są bezpieczne dla środowiska. Produkty spełniają wymogi emisyjne określone w dyrektywie Ecodesign, a także zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu oferowane przez nas produkty figurują na państwowych listach dofinansowań urządzeń wielu krajów UE.

Siedziba firmy jest w Warszawie, ale w nowoczesne instalacje grzewcze wyposażamy wszystkich klientów z terenu województwa mazowieckiego.
Sprzedażą obejmujemy również inne rejony Polski.

Dla swoich klientów firma EKO 2020 przygotowała w ofercie kotły na pelet, kotły gazowe, piecyki na drewno i pelet, wkłady kominkowe, pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, kolektory słoneczne oraz instalacje wodno-kanalizacyjne i grzewcze.
Polecamy również palniki na pelet, mniejsze piecyki na pelet do każdego wnętrza i szeroki wybór urządzeń o różnych gabarytach, wysokiej sprawności
i niezmiennie najwyższej jakości.
Specjalizujemy się w dystrybucji nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań, które jednocześnie przynoszą oszczędności.
Każdy kocioł na pelet czy piecyk na drewno to charakterystyczne połączenie wygody użytkowania, minimalnej emisji szkodliwych substancji oraz niskich kosztów eksploatacji.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, kompleksową obsługę, serwis oraz specjalistyczne doradztwo.
Pomagamy w doborze produktów, dzięki którym możecie Państwo zmodernizować instalację grzewczą do oszczędniejszej i bardziej ekologicznej formy.
Nasza bogata oferta z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.