Camelia Air kafel

Piecyk RED Camelia Air kafel

Piecyk na pelet wykonany w konstrukcji stalowej.

Kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia.

10 072 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Piecyk dzięki specjalnemu palenisku, które jest głębsze i wyższe, dostarcza widok naturalnego płomienia oraz posiada ruszt żeliwny z systemem bezpiecznego startu, dodatkowo dzięki ceramicznemu żarnikowi ogień pojawia się w 3 minuty i zużywa mnie prądu. Kaflowe boki oraz górny panel w kolorze: biały, brązowy, bordowy, jasno szary.

Camelia ogrzewa swoim podmuchem jedno pomieszczenia dlatego nadaje się do małych bądź średnich pokojów. Piecyk jest w pełni automatyczny, samodzielnie się rozpala i wygasza oraz utrzymuje odpowiednią dla domowników temperaturę. Piecyk można sterować lub zaprogramować przez specjalną aplikację na telefon lub tablet. Nieważne czy jesteś w domu czy poza nim będziesz mieć do niego dostęp. 

RedCameliarysunektechniczny.pdf
RedCameliarysunektechniczny.pdf309.63 KB