szar

Piecyk Thorma Andorra Exclusive II obrotowy

Piecyk kominkowy o nowoczesnej konstrukcji.

Możliwość obrócenia korpusu w obie strony.

Półokrągła szyba zwiększająca wizję ognia.

Zapewnia wspaniały widok ognia oraz bardzo wysoką wydajność grzewczą (A).

4 990 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Andorra Exxlusive ll to nowoczesny piecyk o wysokiej wydajności grzewczej(A), zapewniający wspaniały widok naturalnego ognia, dzięki półokrągłej szybie. Wykonany z blachy pomalowanej proszkowo na szaro lub czarno, a dzięki obrotowej podstawie możemy obracać korpusie. Dla zapewnienia skutecznego i czystego spalania drewna wnętrze zostało wyłożone wermikulitem. Dodatkowo posiada system "czystej szyby", czyli kurtyny powietrznej. Dzięki zastosowaniu wermikulitu, materiału naturalnego który znakomicie izoluje ogień, eliminuje to konieczność zastosowania przestarzałych szybrów.  Piecyk jest w 100% szczelny i pobiera całe powietrze z zewnątrz. Proces spalania kontrolujesz za pomocą jednego suwaka. Spełnia wymagania certyfikatu Ecodesign2022.