Pompa Ciepła hydroboks

Pompa ciepła Daikin Altherma 3 Hydroboks zintegrowany ze sterowaniem 2-ch stref temp. (tylko ogrzewanie)

Zintegrowana jednostka wewnętrzna ze zbiornikiem 180 litrów w zestawie z jednostką zewnętrzną o mocy (4,6 lub 8 kW).

25 750 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Pompa Altherma 3 Hydrobox zintegrowana z zbiornikiem 180l. Idealne dla nowych budynków lub nisko energetycznych domów. Wszystkie elementy hydrauliczne znajdują się wewnątrz jednostki. Wszystkie przyłącza wody oraz czynnika chłodniczego wychodzą od góry, co ułatwia instalację urządzenia. Nie musimy się przejmować zostawianiem miejsca z boku urządzenia, gdyż wszystkie potrzebne elementy znajdują się od góry lub z przodu. 


Ponieważ zbiornik jest wmontowany w jednostkę, jej gabaryty zostały zredukowane. Obniżone straty ciepła zbiornika o 50% od standardowej izolacji. Posiada funkcję planowania, pompa podgrzewa zbiornik o wybranej porze w ciągu dnia, oraz funkcję ponownego podgrzewania, gdy temperatura w zbiorniku spadnie poniżej określonej minimalnej temp. Pompa pracuje nawet przy temperaturach nawet -25ºC. Dzięki dwustrefowej opcji Daikin, można podłączyć różne emitery ciepła jak ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki. Urządzenie automatycznie będzie te strefy regulować, dostosowując temperaturę wody przepływającej w danym momencie.

instrukcja urzytkownika.pdf
instrukcja urzytkownika.pdf2.57 MB
instrukcja urzytkownika 2.pdf
instrukcja urzytkownika 2.pdf226.49 KB
Instrukcja urzytkownika 3.pdf
Instrukcja urzytkownika 3.pdf2.19 MB
Instrukcja urzytkownika interfejs.pdf
Instrukcja urzytkownika interfejs.pdf2.11 MB
Instrukcja instalatora.pdf
Instrukcja instalatora.pdf3.72 MB
Instrukcja instalatora 2.pdf
Instrukcja instalatora 2.pdf5.85 MB