monoblok 1

Pompa ciepła Panasonic AQUAREA MONOBLOK SeriaT-CAP (zasilanie 400V/50Hz)

Modele "ogrzewanie & chłodzenie"

25 300 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Pompy Monoblok serii T-CAP utrzymują swoją wydajność nominalną nawet przy temperaturze -15°C bez potrzeby dodatkowego podgrzewania grzałką.  Urządzenia idealnie nadają się do budynków nieposiadających kotła oraz wymagających stałego utrzymania wydajności. Pompę możemy zastosować w połączeniu z kotłem oraz z innymi instalacjami z ogrzewaniem podłogowym, konwektorami wentylatorowymi lub grzejnikami niskotemperaturowymi. Jeszcze dokładniejsze sterowanie ogrzewaniem lub chłodzeniem otrzymamy po podłączeniu termostatu. Aquarea Manager reguluję temperaturę w pomieszczeniu w zależności od temperatury zewnętrznej zapewniając stały komfort. Dodatkowo możemy sterować pompą za pomocą smartfona. Urządzenie pracuje nawet gdy temperatura spada do -20°C! l 

Katalog_Panasonic_Aquarea_pompy_ciepla.pdf
Katalog_Panasonic_Aquarea_pompy_ciepla.pdf2.19 MB