fbpx
Kotły na pelet. Pompy ciepła. Piecyki na pellet. Kotły na gaz. Rozwiązania komercyjne.
Menu Zamknij

Dlaczego montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych i wodno-kanalizacyjnych warto powierzyć jednej firmie?

O czym się dowiesz z tego artykułu

Niedawno zakończyliśmy obszerne zlecenie w malowniczej części Małopolski. Zajęliśmy się tam kompleksowymi pracami: montażem centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnych i wentylacji. Dzięki współpracy z nami Klientowi udało się zaoszczędzić nie tylko czas i pieniądze, ale także niepotrzebne nerwy. Cała realizacja, od A do Z, leżała bowiem wyłącznie w naszych rękach.

Lepszy kontakt, sprawniejszy przebieg prac i oszczędności

Jesteśmy w pełni samodzielni, nasi fachowcy planują każdy najdrobniejszy szczegół w ramach danego projektu. W związku z tym Klienci kontaktują się wyłącznie z nami, bez żadnych pośredników i innych dodatkowych osób. Zatrudniając jedną firmę, nie muszą tracić czasu na szukanie pozostałych usługodawców i kontaktowanie się z nimi. Dzięki mniejszej liczbie podmiotów zaangażowanych w projekt komfort współpracy rośnie. To ułatwia przepływ informacji, przyspiesza prace i pozwala spojrzeć całościowo na projekt.

Co więcej, jednoczesny zakup instalacji grzewczych, wentylacyjnych i wodno-kanalizacyjnych z naszej oferty przekłada się na znaczne oszczędności. Słowem: zakupy pakietowe zawsze wychodzą taniej – to się zwyczajnie opłaca!

Jako wykonawca wszystkich usług jesteśmy jedynym podmiotem odpowiedzialnym za nie w całości. Dzięki temu Klient wie, z kim może się kontaktować w razie pytań lub wątpliwości. Pełna odpowiedzialność spoczywa bowiem na nas. Klienci, zlecający kompleksowe prace, które obejmują kilka rodzajów instalacji naraz i angażują do pracy więcej niż zwykle osób, zawsze są przez nas traktowani priorytetowo.

Ekologiczne i oszczędne rozwiązania

Jesteśmy firmą handlowo-usługową. Nie tylko zapewniamy szeroki wybór systemów grzewczych od polskich i zagranicznych firm, ale również zajmujemy się ich instalacją. Co ważne, warto zwrócić uwagę na to, że proponowane przez nas ekologiczne rozwiązania technologiczne często są objęte dofinansowaniem przez państwo. A to przekłada się na dodatkowe oszczędności.

Za każdym razem doradzamy w zakresie wyboru źródła ciepła. Na którekolwiek z nich zdecydowałby się nasz Klient, zawsze zaproponujemy mu rozwiązanie jak najbardziej przyjazne środowisku i kieszeni. Dzięki temu, choć na początku koszty mogą wydawać się wyższe, eksploatacja okazuje się finalnie tańsza niż przy zastosowaniu tradycyjnych, starych rozwiązań. Dodajmy, że pompy ciepła, które znajdują się w naszej ofercie, umożliwiają pobór energii ze słońca dzięki zainstalowaniu fotowoltaiki.

Sprawna współpraca, szeroka oferta

W ramach kompleksowej współpracy z Klientem możemy zaoferować m.in.:

  • instalację i modernizację źródła ciepła (pompy ciepła, kotły na pellet),
  • montaż instalacji centralnego ogrzewania (ogrzewanie podłogowe, ścienne, grzejniki wysoko i niskotemperaturowe, klimakonwektory),
  • zainstalowanie wentylacji mechanicznej, która pozwala regulować ilość powietrza dostarczanego do wnętrza, niezależnie od warunków atmosferycznych. Taka wentylacja umożliwia także odzyskiwanie ciepła (rekuperacja),
  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, naprawę odcinków instalacji, naprawę i wymianę pionów, wymianę urządzeń sanitarnych i wodomierzy, jak również inne prace hydrauliczne.

Co więcej, zapewniamy nie tylko montaż powyższych systemów, ale i ich regulację i późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szkolimy także Klienta z obsługi oraz udzielamy gwarancji na produkty i nasze usługi.

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz porady w temacie ogrzewania? Umów się na bezpłatne spotkanie
Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić