fbpx
Kotły na pelet. Pompy ciepła. Piecyki na pellet. Kotły na gaz. Rozwiązania komercyjne.
Menu Zamknij

Raty dogodne dla klienta

Sprzedaż urządzeń na Raty

Kredyt na zakup towarów i usług (potocznie zwany kredytem ratalnym) to wygodna alternatywa dla płacenia za zakupy gotówką. Gdy decydujemy się na zakupy na raty, zaciągamy w banku kredyt, którym finansujemy wybrane towary lub/i usługi.

Wszelkie formalności związane z kredytem w ramach zakupów na raty załatwiamy w sklepie. Za Naszym pośrednictwem składamy wniosek kredytowy, w oparciu o który badana jest nasza zdolność kredytowa. Po pozytywnym rozpatrzeniu przez bank wniosku, możemy skorzystać z opcji zakupów wybranego sprzętu na raty.

Programy ratalne – jeśli jesteś zainteresowany zakupem urządzenia ale brakuje środków, możemy przygotować dedykowaną ofertę ratalną.

Kontakt w sprawie oferty ratalnej:

Wygodne finasowanie

Zielona energia krok po kroku

Energia z odnawialnych źródeł jest coraz bardziej popularna i dużo tańsza niż jeszcze kilka lat temu. Teraz indywidualni odbiorcy, którzy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych, mogą skorzystać z ulgi podatkowej oraz wygodnego finansowania zakupu i montażu instalacji. Dzięki temu nasza planeta też odetchnie z ulgą.

Jednak przed etapem odliczania musi nastąpić etap finansowania. Zanim zaczniemy korzystać z zielonej energii i oszczędzać na rachunkach, musimy trochę zainwestować. Na szczęście przy okazji zakupu instalacji fotowoltaicznej można skorzystać z wygodnego kredytu na zakup towarów i usług, czyli popularnych rat, w Santander Consumer Bank – banku od kredytów i spłacać panele oraz ich montaż w dogodnych ratach. Okres kredytowania to nawet 7 lat, a maksymalna wartość kredytu to 50 000 zł. Jeśli wybrana przez nas instalacja będzie droższa, kredyt posłuży jako uzupełnienie wkładu własnego.

Aby skorzystać z wygodnego finansowania, wystarczy znaleźć odpowiednią instalację, zapytać sprzedawcę o możliwość skorzystania z kredytu na zakup towarów i usług, czyli popularnych rat, w Santander Consumer Bank i wypełnić wniosek. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nic już nie będzie stało na przeszkodzie, by szybko przestawić się na przyjazne środowisku źródło energii i niższe (lub wręcz nieistniejące!) rachunki za prąd.