performa easyclean

Kocioł na pelet RED Performa Easyclean

Kocioł jest wyposażony w zaawansowany automatyczny system czyszczenia, który pozwala wybierać popiół tylko raz na 7/10 dni.

22 017 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Kompaktowy kocioł idealny do małych kotłowni. Dzięki temu, że układ C.O jest wbudowany w urządzenie łatwo można go przyłączyć do istniejącej już instalacji. Ten nowoczesny kocioł posiada wysoką sprawność powyżej 90% oraz rozległy zakres modulowanej mocy nominalnej.

Kocioł Selecta ma już wbudowany zasobnik na pelet o pojemności 100 l.  Posiada nowe palenisko które jest wyższe i głębsze oraz w 100% hermetyczne. Nowy ceramiczny żarnik sprawia, że płomień pojawia się już w przeciągu 3 minut oraz pobiera mniej prądu. Kocioł jest w pełni automatyczny, samodzielnie się rozpala i wygasza oraz utrzymuje odpowiednią dla domowników temperaturę. Posiada funkcję AUTO-ECO która pomaga zaoszczędzić paliwo.

Jest zaopatrzony w system kontroli spalania "Beta" który zapewnia stałe zoptymalizowanie oraz efektywne spalanie, dodatkowo pozwala kontrolować kocioł za pośrednictwem wifi z smarftowa bądź tabletu.

Kocioł posiada zaawansowane automatyczne czyszczenie które ogranicza wybieranie kotła raz na 7 lub 10 dni. Dodatkowo posiada automatyczne czyszczenie turbulatorów i rusztu w sposób mechaniczny oraz czyszczenie komory wentylatora spalin.