Loto Multiair

Piecyk RED Loto Hydro

Piecyk na pelet wykonany ze stali z elementami metalowymi w kolorze czarnym, białym, szarym lub bordowym.  Kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia. Ruszt żeliwny z opatentowanym systemem bezpiecznego startu. 
Palenisko jest w 100% hermetyczne, rozwiązanie to wprowadzono we wszystkich nowych produktach Red. Loto to piecyk szczelny, w którym pelet pali się pobierając tlen wyłącznie z zewnątrz, pozwalający na oszczędność  i perfekcyjny komfort termiczny w nowoczesnych domach, także tych należących do klasy A. 
Dzięki nowemu ceramicznemu żarnikowi, płomień pojawia się już w ciągu trzech minut, to o 40% szybciej niż w poprzednich wersjach oraz o wiele niższy pobór prądu. 
Dodatkowo posiada wentylator nadmuchowy na pomieszczenie w którym stoi aby przyśpieszyć jego nagrzanie.
 

15 561 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Piecyk dzięki specjalnemu palenisku, które jest głębsze i wyższe, dostarcza widok naturalnego płomienia oraz posiada ruszt żeliwny z systemem bezpiecznego startu. Wykonany ze stalli oraz elementów metalowych jest szczelny i pobiera powietrze wyłącznie z zewnątrz a dzięki ceramicznemu żarnikowi ogień pojawia się w 3 minuty. Piecyk dostępny w kolorze czarnym, białym, szarym lub bordowym.

Piecyk jest w pełni automatyczny, samodzielnie się rozpala i wygasza oraz utrzymuje odpowiednią dla domowników temperaturę. Posiada funkcję AUTO-ECO która pomaga zaoszczędzić paliwo. Piec działa w układzie zamkniętym i dodatkowo posiada wentylator nadmuchowy na pomieszczenie w którym stoi aby przyśpieszyć jego nagrzanie. Piecyk można sterować lub zaprogramować przez specjalną aplikację na telefon lub tablet. Nieważne czy jesteś w domu czy poza nim będziesz mieć do niego dostęp.

RedLotoHydro23rysunektechniczny.pdf
RedLotoHydro23rysunektechniczny.pdf506.36 KB