Malva Multiair

Piecyk RED Malva Multiair

Piecyk na pelet wykonany ze stali z elementami metalowymi w kolorze czarnym, białym, szarym lub bordowym.  
Kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia. 

11 085 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Piecyk dzięki specjalnemu palenisku, które jest głębsze i wyższe, dostarcza widok naturalnego płomienia który dzięki nowemu ceramicznemu żarnikowi pojawia się już w 3 minuty oraz pobiera mniej prądu. Wykonany ze stalli oraz elementów metalowych jest szczelny i pobiera powietrze wyłącznie z zewnątrz. Piecyk dostępny w kolorze czarnym, białym, szarym lub bordowym.

Multiair pozwala na doprowadzenia ciepła do innych pomieszczeń na odległość 8 metrów z rzeczywistą temperaturą 80oC. Dzięki dwóm wentylatorom wewnątrz piecyka pozwala na kontrolę rozprowadzania ciepła do pomieszczeń z doprowadzonym powietrzem.

Piecyk można sterować lub zaprogramować przez specjalną aplikację na telefon lub tablet. Nieważne czy jesteś w domu czy poza nim będziesz mieć do niego dostęp.

Może potrzebujesz coś innego?

Baner selecta

Następca legendy... Kocioł na pelet RED Selecta

Poznaj jego moc
RedMalvaMultirysunektechniczny.pdf
RedMalvaMultirysunektechniczny.pdf299.45 KB